poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Gościnna Projektanta - PaseczkowaWitamy Was serdecznie! Zapraszamy na bardzo letnią inspirację z rozetką w roli głównej. Oto przed Wami praca Paseczkowej!


Na wstępie chciałabym się z Wszystkimi serdecznie przywitać i podziękować za wyróżnienie - byłam niezwykle mile zaskoczona, tym bardziej, że to było moje pierwsze! Kartka lub jak kto woli obrazek, robiona na hip hip hura!
Wena twórcza nie była zbyt łaskawa dzisiaj dla mnie, ale przypomniałam sobie, jak to było jeszcze w szkole podstawowej na zajęciach z plastyki, gdzie za zadanie mieliśmy wyklejać obrazek z kolorowego papieru. Powróciłam więc do tamtych czasów, równocześnie przenosząc się wyobraźnią na Mazury - słońce, woda, żaglówki :) czego chcieć więcej? Już wiem - jakaś pyszna smażona rybka :).
W mojej pracy wykorzystałam skrawki kolorowego bloku technicznego, za wodę posłużył mi szyfonik znaleziony w szafie, napis wycięłam z kolorowej gazety. Nie zabrakło oczywiście obowiązkowej rozetki. :)
Pozdrawiam ciepło!!! :)


Rozetka idealnie zastępuje słońce w pełnej krasie, a do tego te rybki i morze!Mam nadzieję że praca Paseczkowej Was zainspirowała i przyłączycie się do naszego wyzwania. 

Po szczegóły zapraszam Was do tego posta. A do wygrania bon na zakupy u producenta Studio75!!

Kochani, mamy jeszcze jedną małą rzecz do zakomunikowania. Jeżeli chcecie, by praca brała udział w losowaniu nagrody oraz była brana pod uwagę przy wyborze Gościnnej Projektantki, musi spełniać wszystkie wytyczne wyzwania. Praca nie spełniająca wytycznych, pozostanie w naszej galerii, może być również dodana do galerii FLICKR.

Miłego dnia!

3 komentarze: