środa, 8 sierpnia 2012

Gościnna Projektantka - GosiaWitajcie w kolejną letnią środę. U mnie trochę chłodniej - ufff...od razu się lepiej oddycha.
Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wam inspiracyjną pracę Gosi.
Oto co Gosia napisała:


Witam serdecznie, dziękuję za wyróżnienie mojej pracy i zaproszenie mnie jako gościnnej projektantki do Scrapścinek. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o papiery scrapowe czy inne przydasie, to jestem wręcz jędzowato oszczędna ;)) Nic się u mnie nie zmarnuje. Dlatego cieszę się, że mogłam poszaleć właśnie ze ścinkami.
Lato kojarzy mi się głównie z ukwieconą łąką, morzem pachnącej trawy i rozedrganym w upale powietrzem. Właśnie to chciałam przekazać w mojej pracy ;)
Wykorzystałam do tego papiery zielonej kolekcji Capsule Collection z Papermanii oraz kolorowe papiery wizytówkowe - wszystko zakupione w Empiku. Rozetki ozdobiłam dziurkaczem brzegowym, mniejsze kwiatki wycięłam dziurkaczem, pozostałe elementy wycięłam ręcznie, na piechotę i podkleiłam 3D, aby uzyskać efekt trójwymiarowy.
Mam nadzieję, że troszkę poruszyłam Waszą wyobraźnię i bardzo jestem ciekawa, jak wykorzystacie rozetki w wakacyjnych pracach.
Pozdrawiam ciepło, Gosia.


Przyznacie mi rację że praca wspaniała, letnia....ach, aż by się chciało posiedzieć na takiej letniej łące.Mam nadzieję że praca Gosi Was zainspirowała i przyłączycie się do naszego wyzwania. 

Po szczegóły zapraszam Was do tego posta. Do wygrania bon na zakupy u producenta Studio75!!

Kochani, mamy jeszcze jedną małą rzecz do zakomunikowania. Jeżeli chcecie, by praca brała udział w losowaniu nagrody oraz była brana pod uwagę przy wyborze Gościnnej Projektantki, musi spełniać wszystkie wytyczne wyzwania. Praca nie spełniająca wytycznych, pozostanie w naszej galerii, może być również dodana do galerii FLICKR.

Miłego dnia!

1 komentarz: