czwartek, 9 sierpnia 2012

Pierwsza sierpniowa Gościnna Projektantka

Dziś czwartek, zatem pora ogłosić, kto otrzymuje tytuł Gościnnej Projektantki. Tym razem wybór podjęłyśmy niemal jednogłośnie - wzięłyśmy pod uwagę "ścinkowość", ujęcie tematu, no i oczywiście obowiązkowe w tym wyzwaniu rozetki. Świetnie poradziła sobie z wytycznymi - i dlatego tytuł Gościnnej Projektantki wędruje do...


Popatrzcie, jaką radosną, wakacyjną kartkę przygotowała - i to, jak sama pisze, w 99%  z pozostałości po innych zabawach z papierkami:Agapo, gratulujemy! Dla Ciebie banerek do pobrania. Odezwij się, proszę, do nas i napisz maila na adres: scrapscinki@tlen.pl.


A Wam przypominamy, że aktualne wyzwanie trwa do 29.08. Macie zatem sporo czasu, by przygotować wakacyjną, ścinkową pracę. Zachęcam Was tym bardziej, że oprócz wyróżnienia można wygrać zacną nagrodę - bon na zakupy w sklepie Studio75.

4 komentarze:

  1. Super! Świetnie wykorzystany papier po wykrojonych zawijasach ;) Fajna radosna praca ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo zasłużone wyróżnienie;) karteczka bardzo promienna, słoneczna, ciepła, wakacyjna...no i ścinkowa;) gratuluję dla Pierwszej Sierpniowej Gościnnej Projketantki Aga-Py;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oooo joj ... bardzo się cieszę, ąż mi łza z oka popłynęła!!! Tak naprawdę to dzięki Wam moje drogie, sympatyczne koleżanki blogowe jestem, istnieję i tworzę. Bardzo dziękuję za zaufanie i postaram się choć ciut, ciut (jak mawia moja młodsza córka)zainspirować. Szczere buziaczki dla wszystkich:*

    OdpowiedzUsuń