piątek, 14 września 2012

Inspiracje Gościnnej Projektantki - Liliputkowo

Witajcie! Już piątek, weekendu początek. Co to oznacza? Więcej czasu na papierkowe robótki, zwłaszcza na te z wykorzystaniem skrawków papieru ;-) Dzisiaj zaserwujemy Wam kolejną dawkę inspiracji - tym razem przedstawiamy prace wykonane przez 


Ale najlepiej niech nasza Gościnna Projektantka przedstawi się sama.Dziękuję za zaproszenie jako gościnnej projektantki. Mam na imię Anna i jestem mamą prawie dwuletniej córci Lilianny. Dlatego używam pseudonimu Lilliputkowo. Tworzę bardzo często po nocach:)
A na wyzwanie z mapką stworzyłam kartkę i pudełko na biżuterię. W moich pracach mapka jest troszkę w innej konfiguracji. Kartka powstała ze ścinek w kolorze brązów z  ręcznie robionymi kwiatkami z odpadów żółtego papieru do ksero, motylków, a nawet zmieściła się metka od koszulki.
A pudełeczko to reszta od taśmy malarskiej plus kilka kwadracików z jakiegoś papieru i resztek kartonu oskubanego do tektury falistej.
Pozdrawiam.Mnie osobiście bardzo się podoba odwrócenie mapki w kartce i motylkowy "szlak", a pudełeczko na pewno sprawdzi się jako "domek" na drobne przydasie :-)

Zachęcam Was do popróbowania swoich sił w zabawie ze ścinkami - Wasza kreatywność może zaskoczyć Was samych ;-) Może skusicie się na udział w naszym wyzwaniu? Przypominam, że macie czas do 26. września, a do wygrania jest bon na zakupy w sklepie Artimeno.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz