piątek, 19 października 2012

Gościnna Projektantka - Edi

Witajcie w piątkowe przedpołudnie! Przed nami niecały tydzień oszczędnościowego wyzwania - wciąż zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Tym bardziej, że weekend za pasem, a co za tym idzie więcej czasu na twórczość :-) Dziś kolejny łyk inspiracji przygotowany tym razem przez 

Edi,

którą wyzwanie zmobilizowało do stworzenia czegoś tylko na swój użytek. Oddaję zatem głos naszej Gościnnej Projektantce: 


Z wyzwania ucieszyłam się bardzo! Wreszcie miałam okazję zrobić sobie notesik na tzw. skrzydlate czy złote myśli. Kocham książki, a cytaty z nich notorycznie walają się na kartkach, karteluszkach itd. I w końcu wyczarowałam "malucha"! Nie ma na nim ani odrobiny papierów scrapowych, a są skrawki gazet, tektury, maleńki kawałeczek papieru ryżowego, gaza, no i media -tusze, pasta szklana, farba akrylowa...użyłam stemple i dziurkacz. Ot, cała zabawa, za którą serdecznie dziękuję!


W takim notesiku to aż się chce coś zapisać - jest szalenie klimatyczny :-) Może i Wy przy okazji oszczędzania ze Scrap-Ścinkami naszykujecie coś tylko dla siebie? A może jeszcze dodatkowo uśmiechnie się do Was szczęście i wylosujecie wspaniałą nagrodę od naszego sposora - Rapakivi? Spieszcie się, zegar tyka, czas ucieka - termin zgłaszania prac upływa już w środę o północy.
Twórczego weekendu!

6 komentarzy:

 1. Pomysłowo i klimatycznie :-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim notesiku z przyjemnością się zapisuje ważne sprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale napaciałam, ale lubię czasem:-). Dziękuję dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny!!!!!
  Zbiore scinki,skrawki ,inne podobne zjawiskowe przydaski,ktore wydawaloby sie sa "nieuzyteczne"i zabieram sie do tworzenia;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Edi! Twoje paciaje-maziaje są genialne! Podziwiam. Na pewno znajdzie się w nim pełno uskrzydlonych myśli :)

  OdpowiedzUsuń