niedziela, 4 listopada 2012

Trzecią Projektantką...

została... Bardzo kreatywna dziewczyna, czyli...

Mam na imię Alicja. Po wirtualnym świecie krążę jako Amlai. Na codzień studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji i Florystykę.

Moje początki ze Scrapbookingiem były dosyć sceptyczne: jakieś przyklejanie, naklejanie - to nie dla mnie. W tym roku przełamałam się i od kwietnia staram się scrapować. Pozwala mi to odpocząć, wyciszyć się, poznać fantastyczne osoby i rozwijać skrzydełka.

Ale zawsze było mi żal wyrzucać ścinki. Choćby te najmniejsze. Zawsze starałam się na nich wyciąć to kwiatka, to listka, to przykleić gdzieś - nie marnować.

Tworzę przede wszystkim kartki w różnych technikach, ale lubię eksperymentować i poznawać nowe formy. Maluję też na szkle, zajmuję się origami, kwiatami z wstążki papierowej, tworzę maaaaaasę kwiatków ze ścinków, ...

Mam nadzieję, że moje prace będą dla Was inspirujące ;)

Zapraszam Was także na mojego bloga: http://kreat-ura.blogspot.com


Zobaczcie, jaką wspaniałą i pomysłową pracę przygotowała dla nas Alicja - pudełeczko na fiszki o wielkości  4,5x5x6,5 cm. Szczegóły obecnie trwającego wyzwania znajdziecie TU, przypominamy, że do wygrania jest bon na zakupy w sklepie Middia.net!

6 komentarzy:

 1. No to jesteśmy w komplecie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ha! miałam to samo napisać! :D
  Cudownie, że każda z nas jest inna i tworzy w indywidualnym stylu. Dzięki temu się uzupełniamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i jest nasz Ścinkowy Team kompletny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne pudełeczko! czy mi się wydaje, czy te podłużne listeczki w kompozycji to pozostałości po wycinankach z bikszota?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ala, gratulacje i ciepłe uściski!

  OdpowiedzUsuń
 6. Już w komplecie :) cieszę się że mogę z Wami dziewczyny tworzyć :)

  Marta Miśkowa: Dziękuję :) Te podłużne listeczki to wycinanka z maszynki w kształcie dmuchawca :) http://swiatpasji.pl/sklep/userdata/gfx/80a8b2365b4909549744bd8f21374c28.jpg To ten największy :)

  OdpowiedzUsuń