środa, 9 marca 2016

Wielkanocna ozdoba na patyku

Witajcie,

dzisiaj przybywam do Was z mini inspiracją wielkanocną, idealną na wykorzystanie papierowych ścinek. Ja tym razem użyłam małych kółeczek, które wycięłam z papierowych resztek za pomocą dziurkacza. Ułożyłam z nich rozetkę pośrodku ozdobnej serwetki wyciętej z papieru kraftowego. Nałożyłam na siebie poszczególne kółeczka, żeby tło nie było widoczne, a całość przypominała nieco płatki kwiatów. 


Następnie ozdobiłam całość drobnymi elementami. Dodałam kółeczko z zaplecionego sznurka lnianego, który ładnie komponuje się z kraftową serwetką. Na nim umieściłam styropianowe jajeczka, które podkreślają wielkanocny charakter ozdoby. Dodałam kilka kwiatków, pręcików oraz listki i malutkie kwiatuszki, które wycięłam z resztek papieru scrapowego, wykorzystując wydrukowany na nim wzór. Do ozdobionej serwetki przymocowałam patyczek po szaszłyku. Kiedy wysieję rzeżuchę, umieszczę w niej moją ozdobę na piku :)


Jestem ciekawa, czy Wy też w swoich wielkanocnych ozdobach wykorzystacie papierowe ścinki. Jeśli macie swoje pomysły na ścinkowe inspiracje, będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się nimi z nami pod komentarzami pod naszymi postami albo na naszym profilu na facebooku. 

Pozdrawiam serdecznie
Ivy


3 komentarze: