zasady wyzwań

ZASADY udziału w wyzwaniach „scrap-ścinki” i inne postanowienia :)

1. na nasze wyzwania możecie zgłaszać równocześnie prace wykonane z papieru jak i ze skrawków materiałów - muszą tylko spełniać wytyczne wyzwania a wiadomo, że nie zawsze wszystko będzie pasowało ;)
 
2. Wykorzystywany skrawek papieru nie może być większy niż 5x10cm (np. 2x10 cm, 3x3 cm, 7x5 cm itd.), materiału 10x12 cm po wszyciu (prace szyjące prezentujemy z cm!)
 
3. Baza pracy może być "nieskrawkowa", np. baza dla kartki, LO, notes, książka, dowolne opakowanie, drewniane elementy ... inne np sukienka, T-shirt, poszewka ...
 
4. Należy z owych skrawków stworzyć jak najwięcej dodatków do swojej pracy np. kwiaty, liście, tagi, ozdobne aplikacje, wzory ...
 
5. Inne ozdobne elementy (metalowe, drewniane, plastikowe, materiałowe itp) są dopuszczalne.
6. Dodatkowe wytyczne mogą pojawić się w treści poszczególnych wyzwań - zawsze więc czytaj uważnie temat wyzwania!
7. Prace na wyzwania dodajemy przy pomocy narzędzia Inlinkz., pamiętajcie, by podać adres prowadzący bezpośrednio do posta z pracą a nie Waszego bloga!
8. Ilość dodawanych prac - jedna, z uwzględnieniem, że można ją jeszcze zgłosić dodatkowo tylko na dwa inne wyzwania (trzy w sumie z naszym).
 
9. Można łączyć prace „skrawkowe” z dowolnymi wyzwaniami na innych blogach (maksymalnie dwóch) muszą one jednak spełniać warunki naszego wyzwania w 100%.

10. Wyzwania pojawiać się będą dwa razy w miesiącu 1 i 15 danego miesiąca - trwać będą dwa tygodnie. Pierwszego na zmianę - co dwa miesiące - pojawiać się będzie wyzwanie BINGO i KOLORY, piętnastego wyzwanie DIY. Dodatkowo będziecie mogli znaleźć tu nasze prace inspiracyjne w tym raz w miesiącu dziewiętnastego pojawiać się będzie inspiracja naszej szyjącej projektantki.

11. Wyniki wyzwań ogłaszane będą trzy dni po zakończeniu każdego wyzwania (tj 3 i 17 każdego miesiąca). Spośród dodanych przez Was prac, spełniających kryteria naszej zabawy wybierzemy jednego zwycięzcę wyzwania. Zwycięzca otrzyma od nas BANEREK :) Kilka razy w roku do wspólnej zabawy zaprosimy gościnne DT <3 

Proponujemy wam następujące wyzwania:

BINGO „ścinkowie” - zabawa polega na wykonaniu pracy z zastosowaniem ścinek (papierowych i/lub materiałowych) z uwzględnieniem linii bingo w pionie lub w poziomie. (Nie po skosie!)ścinki
ścinki
ścinki


KOLORYzabawa polega na wykonaniu pracy z zastosowaniem ścinek (papierowych i/lub materiałowych) z uwzględnieniem palety 3 zaproponowanych przez nas kolorów. W pracy można użyć dodatkowo tylko i wyłącznie bieli lub czerni. 

ŚCINKI - zabawa polegająca na wykonaniu pracy z zastosowaniem ścinek (papierowych i/lub materiałowych) według ściśle okreslonych wytycznych: pierwszy cykl obejmuje "małe formy" (2015r.) drugi "materiały" (2016r.)

DIY zabawa polega na wykonaniu pracy z zastosowaniem ścinek (papierowych i/lub materiałowych) według kursu „krok po kroku” przygotowanego przez projektantkę scrap-ścinek. To może być dokładne wykonanie pracy lub jego własna interpretacja, ale ściśle nawiązująca do prezentowanego kursu. 

RECYKLING - cykl wyzwań autorstwa Leny.

Niektóre wyzwania będą sponsorowane, jednak będzie to dodatek a nie wytyczna norma naszych wyzwań. 

---

Do galerii Flickr, dostępnej pod tym adresem ---> klik  ... możecie dodawać wszystkie wasze prace, w których wykorzystaliście skrawki. Nie tylko te, które powstały na nasze wyzwania. Dla wytrwałych będziemy mieć nagrody :)

Mamy też swój fanpage na facebooku POLUB NAS! ---> klik ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz