nasze DTKinga czyli Ki (kigabet vel Ki) - osoba o wielu pasjach, wiecznie czegoś poszukująca i nie umiejąca wysiedziec w jednym miejscu (15 lat poza domem, 4 różne miasta Polski!) Chwilowe zatrzymanie "wymusiła" na mnie moja roczna córeczka Kaju, której podporzadkowałam swój czas. Jednak wieczorem, kiedy mała zasypia ja uciekam w swój świat bo: "każda z moich pasji jest jak namiętność, bez której nie potrafię żyć - dzięki nim latam ... w swoich pracach staram się zachować własną niezależność i indywidualność - nie podążam za trendami, nie "ścigam się" - we wszystkim co robię jestem w 100% sobą ..."
 
Iwona czyli Ivy - "Jestem szczęśliwą żoną wspaniałego mężczyzny, geografem i współwłaścicielką stadka humorzastych zwierząt. Uwielbiam: podróżować blisko i daleko, czytać książki, eksperymentować w kuchni, wszystko, co ma w sobie czekoladę, gorącą, słodko-gorzką herbatę i wszelkie robótki ręczne :-) Poszukując własnej, kreatywnej pasji zajmowałam się już haftem (krzyżykowym i płaskim), rysowaniem, projektowaniem biżuterii i decoupage, ale najbardziej wciągnął mnie scrapbooking, któremu pozostaję wierna już od kilku dobrych lat. Moje prace to przede wszystkim kartki i różne małe formy, czasem nawet layouty ;) Lubię tworzyć projekty w stylu vintage i shabby chic - w stonowanych, delikatnych kolorach, pełne przeszyć, przetarć i przedarć, ale nie stronię też od bardziej intensywnych barw. W moich pracach używam całkiem prostych dodatków - papierowych kwiatków w znacznych ilościach, wstążek, sznurków, ale często zmieniam je przy pomocy różnego rodzaju mediów - preparatów glossy i crackle accents, farb akrylowych, tuszy distress, brokatu i mgiełek."
 
Alicja - "w blogowym świecie znana jestem jako Amlai. Uwielbiam kolorowe herbaty i słodycze. Najbardziej lubię tworzyć kartki, tagi i notesy. Coraz częściej próbuję sił w dużych formach, w przeciwieństwie do wcześniejszych prac, gdzie lubowałam się w ATC. Bardzo lubię motywy roślinne - papierowe kwiaty(zwłaszcza samodzielnie zrobione) i używać żywe rośliny - w pracach florystycznych. W wolnym czasie, oprócz siedzenia przy biurku, lubię spędzać czas w ogródku, brudząc ręce w ziemi ;)"
 
Aneta - "scrapuję i publikuję w necie jako Shraddha :) Scrapbooking poznałam wiele lat temu, jednak początkowo przez bardzo długi czas był on dla mnie tylko dziedziną do podziwiania. Twórczo zajmowałam się wtedy biżuterią. Ponad trzy lata temu wciągnęłam się w scrapowanie na dobre. Przeglądałam blogi scrapowe, coraz więcej robiłam swoich prac. A potem już poszło ;) Dzisiaj papiery i przydasie to jest to co wypełnia większość mojego czasu :))"

Alicja - w blogowym świecie Alusiek7. Jestem żoną i mamą 2 chłopców w wieku 5 i 7 lat. Swoją zabawę papierem zaczęłam 6 lata temu, od 4 lat swoje pracę pokazuję na blogu.To właśnie na "Mojej Polanie" w lesie zrodził się pomysł o założeniu bloga, tam również szukam natchnienia do moich prac. Tworzę głównie kartki w różnych kształtach i formatach, ale coraz częściej sięgam po inne formy, np. pudełka, notesy, albumy, torty, bukiety.  Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Ścinkowej załogi.

Monika - "nazywam się Szafran! na co dzień szczęściem dzielę się z Wybrankiem i Potomkiem, a czynienie papierowych sTworków mnie relaksuje i pozwala odpocząć :) scrapbooking uwielbiam od 4 lat, do niedawna moje prace były ogólnie czyste ;P jednak w ramach spełniania marzeń i rozwoju osobistego uczę się szaleć z mixmediami :) ścinki uwielbiam za ich nieskończoną użyteczność i potwierdzanie tezy, że "nic się nie zmarnuje i wszystko się kiedyś przyda" ;)" 
 

Lena - "szyję jako Ptasia :). Wymarzoną maszynę do szycia dostałam od męża w ostatnim dniu ciąży. Minęło prawie dwa lata a ja co dzień odkrywam nowe tajniki zarówno macierzyństwa jak i szycia na maszynie. Tu i tu bywa trudno, ale radość tworzenia jest niewspółmierna do nakładu pracy. Szyję w wolnych chwilach, najczęściej wieczorami, kiedy prace domowe i służbowe są już wykonane a każdy z domowników ma chwilę dla siebie. Jestem samoukiem kompletnym, ale chętnie poznaję nowe wzory, pomysły, techniki"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz