sobota, 10 marca 2012

Zasady - RulesPrace:
1. Wykorzystywany skrawek papieru nie może być większy niż 5x10cm.
2. Baza pracy może być "nieskrawkowa",  np. baza dla kartki, LO, notes, książka.
3. Postaraj się stworzyć z papierowych skrawków, jak najwięcej dodatków np. papierowe kwiaty, liście, tagi.
4. Inne ozdobne elementy (metalowe, drewniane, plastikowe, materiałowe itp) są dopuszczalne.
5. Dodatkowe wytyczne mogą pojawić się w treści poszczególnych wyzwań.
6. Prace na wyzwania dodajemy przy pomocy narzędzia Inlinkz., pamiętajcie, by podać adres prowadzący bezpośrednio do posta z pracą a nie Waszego bloga!
7. Ilość dodawanych prac - dowolna

8. Można łączyć prace skrawkowe z dowolnymi wyzwaniami. 

9. Jeżeli chcecie, by praca brała udział w losowaniu nagrody oraz była brana pod uwagę przy wyborze Gościnnej Projektantki, musi spełniać wszystkie wytyczne wyzwania. Praca nie spełniająca wytycznych, pozostanie w naszej galerii, może być również dodana do galerii FLICKR.

Wyzwania:
1. Wyzwania tematyczne będą pojawiać się 1ego dnia miesiąca i trwać będą do 15ego dnia miesiąca. Spośród dodanych przez Was prac, spełniających kryteria wyzwania wybierzemy wybrane dwie Gościnne Projektantki miesiąca, ta która otrzyma od nas największą liczbę głosów zostanie zwyciężczynią.
2. Wyzwania wg kursu, będą ukazywać się 16tego dnia miesiąca i trwać do 30tego dnia miesiąca.  Spośród dodanych przez Was prac, spełniających kryteria wyzwania wybierzemy wybrane dwie Gościnne Projektantki miesiąca, ta która otrzyma od nas największą liczbę głosów zostanie zwyciężczynią.

2. Nie wykluczamy dodatkowych nagród

Flickr:

Do galerii Flickr, dostępnej pod tym adresem: możecie dodawać wszystkie prace, w których wykorzystaliście skrawki. Nie tylko te, które powstały na nasze wyzwanie. 

******************************************************************************

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz