piątek, 3 sierpnia 2012

wyzwanie#6 lato w rozetkach

Witamy Was i przedstawiamy Wam kolejne wyzwanie! Lato w  pełni, pogoda dopisuje. Proponujemy Wam wykonananie pracy o temacie letnim, w której znajdą się rozetki. Pamiętajcie, by w pracy użyć, jak najwięcej ścinków!


Zapraszamy do obejrzenia inspiracji, wykonanych przez nasz zespół:


Alexandra
Przygotowała kartkę z tropikalnej wyspy! Zwróćcie uwagę, że wszystko na niej jest ścinkowe!

Ewa
Proponuje nam folder na płytę CD, oczywiście zdjęcia w nim pochodzą z wakacji :)) Całość, oprócz bazy - ze ścinków, a rozetki posłużyły do stworzenia kwiatków.
Iwona
Przygotowała delikatną, romantyczną kartkę, przy maksymalnym użyciu ścinków. Uwaga, uwaga, niebawe nie lada gratka - zaglądajcie do nas, bo Iwona przygotowała również kursik w zwiazku z ta pracą!

Karmeleiro
Ja ostatnio pałam miłością do LO, dlatego i tutaj się ono pojawia. tematyka letnia, wszystkie papierki, oprócz bazy, wyjęłam ze ścinkowego pudełeczka. Wrzucam tam również paseczki, nawet te najmniejsze wycięte przy pomocy dziurkaczy brzegowych.

Co tydzień wybierzemy jedną osobę, która zostanie naszą Gościnną Projektantką a po zakończeniu wyzwania wybierzemy jedną osobę, do której poleci nagroda...

W tym miesiącu nagrodę ufundował nasz Sponsor Studio75, bon na zakupy w ich sklepiku!

Wyzwanie potrawa do 29 sierpnia, do północy. Zanim przystąpicie do działania, zapoznajcie się proszę z zasadami TU, a zdjęcia dodajemy przy pomocy InLinkz.


7 komentarzy:

 1. jesteście niemożliwe w tym ścinkowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny temat i wspaniałe inspiracje. Tym razem Aleksandra strasznie zainspirowała mnie tym wydzierankowym tłem - jest rewelacyjne! :)
  Mam nadzieję, że tym razem zdążę trochę wcześniej niż na ostatnią chwilę ;)

  Pozdrawiam cały zespół i uczestników :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ się zaczerwieniłam :) Jest mi niezmiernie miło :)
   Czekam w takim razie na Twoją pracę :-)

   Usuń