piątek, 28 września 2012

Wyzwanie oszczędnościowe

Dzień dobry kochani! 
Dziś czas na kolejne wyzwanie. tym razem...

"Pokażcie swoje sposoby na oszczędzanie i oddajcie się ponieść duchowi dawnych czasów, popuście wodze fantazji, oddalcie się w czasy dzieciństwa, bądź młodości rodziców, dziadków albo jeszcze bardziej odległe .....i stwórzcie pracę ścinkową...wykorzystajcie dodatki w pracy wykonane z materiałów, które można znaleźć w każdym domu - nie typowo scrapowych"



A oto, jak poradził sobie z tym wyzwaniem nasz zespół:


Alexandra
Zrobiła kartkę wykorzystując dwa rodzaje kopert.


Ewa
Stworzyła mini-komódkę na drobne słodycze - z pudełek po zapałkach, ozdobiła ją jedynie potuszowanym papierem wizytówkowym i dziurkaczowymi wycinankami.

Karmeleiro
Wykonałam kartkę, w której wykorzystałam szkolny korektor, do pobielenia brzegów, nici, wełniany sznureczek z maminej szuflady oraz kwiaty wycięte z serwetki oraz jeden szydełkowy a także koralik z zepsutej bransoletki.






Co tydzień wybierzemy jedną osobę, która zostanie naszą Gościnną Projektantką a po zakończeniu wyzwania wybierzemy jedną osobę, do której poleci nagroda...

W tym miesiącu nagrodę ufundował nasz Sponsor producent papierów do scrapbookingu Rapakivi. W skład nagrody wchodzą: 2 zestawy nowych papierów Hot&Cold, kolorowe kartony, wstążeczki, tekturki, kwiaty, perełki i pręciki.



Wyzwanie potrawa do 24 października, do północy. Zanim przystąpicie do działania, zapoznajcie się proszę z zasadami TU, a zdjęcia dodajemy przy pomocy InLinkz.



6 komentarzy:

 1. Karmeleiro, przepiękną kartkę stworzyłaś!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Siwko! Zapraszam do zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 3. przepraszam za głupie pytanie, ale pierwszy raz biorę udział w Waszym wyzwaniu. nie ma żadnego banerka do umieszczenia na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj mina-juveler! Banerek do umieszczenia na blogu jest w kolumnie po prawej stronie, również pod tym adresem: http://4.bp.blogspot.com/-wbCtIf0o5NQ/T1tucqBg6EI/AAAAAAAAFN4/C_nxrHt_7Ak/s300/jestemoszczedna.png

  OdpowiedzUsuń