sobota, 13 października 2012

Gościnna Projektantka inspiruje - Ania S

Półmetek wyzwania oszczędnościowego za nami i prac przybywa, hura! Pora na kolejną inspirację naszej Gościnnej Projektantki. Dzisiaj przedstawiamy


której oddaję głos.


Witajcie!
Na początku chciałam podziękować  za wyróżnienie mojej pracy i zaproszenie do tak zacnego grona projektantów scrap-ścinkowego bloga. Jest to dla mnie takie pierwsze wyróżnienie i tym bardziej cieszę się, że będę mogła Was zainspirować.
Uwielbiam scrapować! Robę to całą duszą i sercem, co staram się odzwierciedlać w swoich pracach.
Dziś przygotowałam dla Was kartkę wykorzystując to co znalazłam w domu. Tło kartki stanowi kawałek materiału, ramkę wykonałam z tektury, którą delikatnie po tuszowałam. Natomiast do wykonania kwiatka wykorzystałam własno ręcznie zwiniętą  różę, kawałki starej wstążki, koronki oraz torebek po herbacie.
Długie jesienno-zimowe wieczory sprzyjają scrapowaniu, więc kubek gorącej, ulubionej herbatki, nożyczki i dzieła scrapowe duszyczki !!!


Niesamowita karteczka - wielkie brawa za samodzielne wykonanie różyczki. I kolorystyka taka złoto-jesienna... :-)

Powtórzę za Anią - szykujemy kubek gorącej herbatki i ciachamy! Tym bardziej, że wygrać można cudowny zestaw do scrapowania ufundowany przez naszego sponsora - Rapakivi :-) Czas macie do 24 paździerika. Ścinki w dłoń!

4 komentarze:

  1. Cudo, normalnie cudo! Dziękuję Aniu za wspaniałą inspirację!

    OdpowiedzUsuń
  2. aaałłł... aż mnnie zabolało z zazdrości... piękna, naprawdę cudna karteczka, ten kwiat i jego całe przybranie.... ehh:)

    OdpowiedzUsuń