środa, 9 stycznia 2013

Gościnni Projektanci inspirują - Dzień Babci i Dziadka

Bardzo cieszymy się, że tak szybko wydłuża się lista Waszych upominków
zgłaszanych do wyzwania na Dzień Babci i Dziadka. Oj, zanosi się na to, że nasza Ścinkowa Drużna będzie miała twardy orzech do zgryzienia przy wyborze najlepszej pracy... Ale to bardzo dobrze! Oby "żabka" dostała jeszcze więcej tak smakowitych kąsków ;-)
Dzisiaj, żeby podsycić Wasze apetyty na twórczość, przedstawiamy prace inspiracyjne naszych Gościnnych Projektantów.

tak pisze o sobie i o swojej pracy:
Mam na imię Mariusz mam (już prawie) 22 lata a w sieci znany jestem jako ScrapMan ;-) Moja przygoda z tworzeniem, klejeniem, cięciem i całym tym kolorowym światem rozpoczęła się stosunkowo nie dawno bo w sierpniu. Lubię tworzyć głownie kartki ale co jakiś czas próbuję też czegoś nowego. Na dziś jako inspirację dla Was przygotowałem ścinkową kartkę złożoną z kilku warstw, w których ostatnio się zakochałem. Praca oczywiście trafi w ręce babci jak tylko zostanie uzupełniona o zdjęcie. Życzę twórczej pracy i miłej zabawy w kolejnym wspaniałym ścinkowym wyzwaniu.

natomiast zasypała nas inspiracjami: przygotowała dwie kartki tematycznie związane z wyzwaniem - jedną w komplecie z magnesami, a drugą z naszym stempelkiem (można go pobrać tutaj) oraz trzecią, jak napisała Autorka, uniwersalną - z pięknym ścinkowym tłem i ogromnym sercem (które moim zdaniem idealnie wpisuje się w nadchodzące święto):Jesteśmy pewne, że te piękne prace dostarczą Wam ogromne pokłady natchnienia - zachęcamy do skorzystania z tych zasobów i zgłaszanie swoich wytworów do naszego wyzwania. Macie czas do północy 15-go stycznia. Nagrodą jest zestaw papierów "Lakkich jak puch" przygotowany przez naszego Sponsora - Magiczną Kartkę.

Przypominamy też, że każdą pracę spełniającą ścinkowe zasady możecie zamieszczać w naszej galerii Flickr.
Miłego ścinkowania! ;-)

8 komentarzy:

 1. Wspaniałe prace inspiracyjne! Cieszę się, że stempelek się przydał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne!Mega inspirujące!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne. Po prostu niesamowite. Na pewno skorzystam z inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne prace i takie różnorodne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne prace!
  Dziękuję za udział w moim candy, powodzenia życzę :O)
  Pozdrawiam Lidka

  OdpowiedzUsuń