sobota, 12 maja 2012

GP - post inspiracyjny Edyty

Witajcie, od dzisiaj Gościnne Projektantki będą miały swój własny post, w którym inspirować Was będą swoimi pracami. Dziś przedstawiam Wam Edytę, której prace możecie podglądać na TYM blogu, i oddaję jej głos.

Kochani, witam Was bardzo serdecznie ( i słonecznie mam nadzieję) i zapraszam do rewelacyjnej zabawy, tym razem z cytatem i to nie byle jakim:

"Babcia słyszała, że wśród młodszych czarownic wróciła moda na miotły, ale sama tego nie pochwalała. Człowiek w żaden sposób nie może wyglądać godnie, kiedy sunie przez powietrze na sprzęcie gospodarstwa domowego".
T. Pratchett, "Równoumagicznienie".

Intrygujący prawda?
Ja ze swojej strony zrobiłam wesołą kulinarną zawieszkę, bo moja mała wróżka sprzętem gospodarstwa domowego wyłącznie świetnie czaruje i jak widać - nie jest to miotła:-)).

Natomiast sprzęt czyszcząco-latający pozostawiamy inwencji innym magicznym dziewczynom:-)). Do zawieszki wykorzystałam grubą kartonową przekładkę,  ścinki różnych papierów  i Tildunię.

Myślę,że i Wy możecie ze swoich ścinków wyczarować różne fajne rzeczy.....i szczerze Was do tego namawiam!

Zapraszam Was do zabawy w wyzwaniu, do wygrania bon o wartości 25zł do zrealizowania w sklepie naszego Sponsora - Magiczna Kartka. Po szczegóły wyzwania zapraszam TU

7 komentarzy: