piątek, 11 maja 2012

Wyzwanie #3 z cytatem

Witamy Was ciepło,

Zanim zaprosimy Was do zabawy, mamy dla Was parę, miejmy nadzieję interesujących, informacji,

Po pierwsze - od dziś przez cały okres wyzwania będą pojawiały się posty z inspiracjami naszych wspaniałych Gościnnych Projektantek. Dlatego bądźcie czujni!

Po drugie - na losowo wybranego zwyciezce trzeciego wyzwania czeka tym razem atrakcyjna nagroda od naszego Sponsora!

A teraz, do rzeczy.


Oto cytat, z książki pt. "Równoumagicznienie" T. Pratchetta.

"Babcia słyszała, że wśród młodych czarownic wróciła moda na miotły, ale sama tego nie pochwalała. Człowiek w żaden sposób nie może wyglądać godnie, kiedy sunie przez powietrze na sprzęcie gospodarstwa domowego. Poza tym wiatr był za silny".

I teraz cała zabawa należy do Was. Możecie zinterepretować cały cytat, możecie zainspirować się jednym słowem i stworzyć pracę zupełnie odbiegającą od cytatu, ale kojarzącą się np z miotła albo z godnością. Pamiętajcie jednak, by praca w jak największym stopniu wykonana była ze ścinek! Dodajcie również parę słów objaśnienia swojej interpretacji w poście na blogu.

Na zwycięzcę wyzwania czeka atrakcyjna nagroda od naszego wspaniałego Sponsora, bon o wartości 25zł na zakupy w sklepie Magiczna Kartka.


oto parę słów od Marcii:

"Opisujac firmę Magiczna Kartka, można śmiało powiedzieć, że jest ona konsekwencją mojej rozpoczętej w maju 2011 roku przygody tworzenia prac związanych z papierem oraz pasji do grafiki komputerowej która towarzyszy mi już od wielu lat. Papiery do scrapbookingu tworzymy oboje z moim partnerem i odkąd powstała Magiczna Kartka, wzornictwo i barwy papierów są naszym kolejnym konikiem :)
Firma powstala w grudniu 2011, a od 7 stycznia 2012, został otwarty nasz internetowy sklep: www.magicznakartka.pl, w którym można znaleźć wiele ciekawych wzorów na każdą okazję i dla każdego. Staramy sie  tworzyć papiery dla Wszystkich - w każdej kolorystyce oraz w każdym stylu - na indywidualne zamówienie również. Mimo, że jest ich już sporo, to wierzcie mi, że do każdego arkusza przykładamy się zawsze z całym sercem i opracowyjemy przez wiele godzin. Naszymi odbiorcami są wspaniałe polskie projektantki, które z naszych papierów tworzą prace niepowtarzalne i piękne, z czego jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi :)
Do sklepu, podpięty jest również blog, gdzie organizowane sa miesięcznie trzy wyzwania o różnej tematyce. Warto brać w nich udział, ponieważ nagrodami są właśnie nasze papiery - gorąco zachęcamy.
Bardzo cieszymy się, mogąc sponsorować tak wspaniałe miejsce, jakim jest „Scrap Ścinki”. Z racji tego, że dla każdego skrawka papieru posiadam wiele pokory i staram sie wykorzystać zawsze każdy jeden jego kawalek, a pełny arkusz zapelnić niesamowitym wzorem przy projektowaniu - miejsce Scrap Ścinki, od początku otwarcia stało się dla mnie niezwykle istotne.
Ze swojej strony życzę dalszego rozwoju „ścinkowym” koleżankom i zapraszam do udziału w majowym wyzwaniu :)

Marcia"

A teraz nasze inspiracje:

Iwona wykonała ATC, z piękną suknią,(jak na kobietę przystało) oraz z łyżeczką. Ha, czy nawet sprzątając w domu, czy gotując obiad, nie możemy wyglądać dostojnie?


Maria/Karmeleiro - wykonała obrazek, którego tło wykonane jest z malych kawałków papieru oraz materiału (ścierka do podłogi??). A na zdjęciu, mała czarodziejka z miotłą :)

Wyzwanie trwa prawie 4 tygodnie, do północy 6 czerwca. Zapraszamy Was do zabawy, czeka atrakcyjna nagroda oraz cotygodniowy wybór Gościnnej Projektantki!

Zanim przystąpicie do działania, zapoznajcie się proszę z zasadami TU, a zdjęcia dodajemy przy pomocy InLinkz
4 komentarze:

 1. dziewczyny!
  bardzo pomysłowy blog,
  macie ciekawe wyzwania

  i całym sercem popieram ideę zbierania skrawków
  z "niczego" można robić na prawdę piękne prace! czego dowodem są te tutaj:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne wyzwanie a że należę do ludzi którzy uważają, że wszystko się może przydać to z wielką przyjemnością wezmę w nim udział;) Gratuluję pomysłu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z wykorzystaniem ścinek :)
  A Pratchetta uwielbiam, świetnie pisze, bardzo malarsko :)

  OdpowiedzUsuń