poniedziałek, 23 lipca 2012

GP - inspiruje Ania S

Witam Was poniedziałkowo,

dziś mamy dla Was wspaniałą inspirację, wykonaną przez AnięS. Zapraszamy Was do zaglądania na blog Ani, znajdziecie tam piekne inspiracje.

Witam, jestem anias i miło mi że mogę inspirować was w kwiatowym wyzwaniu w scrap ścinkach.
Papierów tnę dość dużo, dużo też mam ścinek- zajmują kilka pudełek. Długo zastanawiałam  się, co zrobić, czym was zaskoczyć i czy wogóle można was jeszcze czymś zaskoczyć :) Pomysłów miałam wiele, ale gdy otworzyłam pierwsze pudełko ze ścinkami i rzuciłam na nie okiem - doznałam olśnienia.
Postanowiłam  wykorzystać ścinki po wykrojnikowych kwiatkach. Przecież ścinkowe kwiatki mogą przybrać różne formy. I w ten sposób powstała karteczka, którą wam pokażę.
Ma wymiar 10/10 cm i praktycznie wszystko, co do jej zrobienia wykorzystałam, wyjęłam ze ścinkowego kartonika :)Mam nadzieję, że moja praca zainspiruje Was, jeśli nie dziś to może kiedyś:)
Pozdrawiam!


Mamy nadzieję, że praca Ani zainspirowała Was. Przypominamy o wyzwaniu, które jeszcze trochę trwa Szczegóły znajdziecie TU. Do wygrania zestaw ufundowany przez producenta papierów - Rapakivi.

6 komentarzy:

 1. Piękna kartka i bardzo inspirująca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna praca :) I w pełni wykorzystane ścinki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowe wykorzystanie ścinek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super! banerek fantastyczny!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. ta praca jest przepiękna! szalenie mi się podoba kompozycja i kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie dziękuję za wszystkie miłe komentarze, a DT dziękuje , że miałam możliwość zaprezentowania swojej pracy :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń