wtorek, 9 października 2012

Inspiracja Gościnnej Projektantki - Mazmika

Witajcie Kochani! Czy Wy też w ciągu jednego dnia macie przekrój pogody od maja do listopada? U nas aura zalicza straszne wahania, co nie wpływa niestety korzystnie na mobilizację. Jednak na przekór pogodzie, a ku naszej uciesze (!) pojawiają się nowe prace w oszczędnym, ścinkowym wyzwaniu :-) Chciałybyśmy, żeby było ich jeszcze więcej, dlatego dzisiaj przedstawiamy Wam pracę naszej Gościnnej Projektantki 


Najlepiej będzie, gdy sama przedstawi swoją pracę

Witam :)
Zmierzyłam się z oszczędnościowym wyzwaniem i oto co mi wyszło: notesik-scrapuszko! Tworząc go przypomniały mi się obrazy z dzieciństwa, gdy Mama pieczołowicie składała i gromadziła różne papiery, opakowania po prezentach, kawałki tapet, sznurki czy wstążeczki... okazywały się później bardzo przydatne, gdy trzeba było zapakować prezent, obłożyć podręczniki, wyczarować jakieś “cudo” na zajęciach z praco-techniki itp.
Ta mania gromadzenia udzieliła się i mnie :) A wyzwaniowy notesik powstał w całości z takich “przydasi”. Okładkę notesika obkleiłam resztkami tapety i doszyłam kawałki tasiemki (a dostałam ją właśnie od Mamy), które jednocześnie stanowią zapięcie notesika. Kwiatki na notesie zrobiłam z kawałków sznurka i  otuliłam je tiulem, w środku każdego kwiatka znajduje się metalowy guziczek na nóżce. Do takiej okładki wystarczyło wkleić bloczek z samoprzylepnymi karteczkami i... gotowe.
Przyznajcie sami - praca Mazmiki jest niesamowita! Liczymy teraz na zasypanie Waszymi pracami :-) Pamiętajcie, by zapoznać się z zasadami ścinkowych wyzwań. Aktualne wyzwanie trwa do 24 października, a nagrodą jest fantastyczny zestaw do kartkowania ufundowany przez naszego sponsora - Rapakivi.

3 komentarze: