wtorek, 19 lutego 2013

Z podziękowaniem!


Witajcie! 

Dzisiaj jest post wyjątkowy, gdyż nasza Matka Założycielka z przyczyn osobistych musi rozstać się ze Scrap-Ścinkami. Jednak obiecała nam, że będzie do nas zaglądać, więc nie smutkujcie ;-)

Chcemy Karmelkowi najserdeczniej podziękować za niezliczone pokłady cierpliwości, za wspaniałe inspiracje, ale przede wszystkim za stworzenie bloga Scrap-Ścinki! Dzięki Jej idei możemy pokazywać, że wcale nie trzeba mieć wymyślnych sprzętów, żeby stworzyć piękną pracę, i że nawet najdrobniejsze skrawki warto chomikować, gdyż można je bardzo efektywnie (i efektownie!) wykorzystać.

Marysiu, dedykujemy Ci poniższą fotografię :-)


Życzymy Ci przede wszystkim zdrowia! A poza tym sił i czasu na realizację podszeptów Twojej weny, by Twoje marzenia się spełniały, by, to co robisz, przynosiło Ci satysfakcję i by uśmiechu Ci nigdy nie brakowało! Buziole gorące od DT Scrap - Ścinki. I uściski! I przytulania!

A na koniec jeszcze dodamy szeptem, że Karmelek ma dziś urodzinki - oczywiście 21-sze ;-) Jeśli chcecie, wpisujcie życzenia w komentarzach :-)

10 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego :-) Moc najpiękniejszych życzeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. 100 lat, 100 lat ;-)))
  Niech spełniają się marzenia - te duże i te malutkie, szczęścia i radości na każdy dzień i wiecznej wiosny w sercu ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Wam kochane za tak miłą niespodziankę, wierzę, że macie w sobie wiele energii i zapału, który nie pozowli zgasnąć Ścinkom :)))Dziękuję także za każda chwilę, którą spędziłyśmy tutaj razem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo dużo szczęścia! Dzięki za ścinki!:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdeczne życzenia urodzinowe i oby problemy osobiste szybko minęły i zamieniły się w radość i pomyślność.

  OdpowiedzUsuń
 6. Marysiu sto lat i jak najszybszego rozwiązania problemów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. naj naj naj :D dziekujemy i placzemy :X

  OdpowiedzUsuń