sobota, 15 sierpnia 2015

Ścinki #2 KOSMETYCZKA

Witam Was, drodzy czytelnicy!Mam na imię Lena, ale szyję jako Ptasia :). Wymarzoną maszynę do szycia dostałam od męża w ostatnim dniu ciąży. Minęło prawie dwa lata a ja co dzień odkrywam nowe tajniki zarówno macierzyństwa jak i szycia na maszynie. Tu i tu bywa trudno, ale radość tworzenia jest niewspółmierna do nakładu pracy.
Szyję w wolnych chwilach, najczęściej wieczorami, kiedy prace domowe i służbowe są już wykonane a każdy z domowników ma chwilę dla siebie. Jestem samoukiem kompletnym, ale chętnie poznaję nowe wzory, pomysły, techniki. Lubię też wyzwania dlatego... gdy dostałam propozycję, aby dołączyć do Scrap-Ścinków, bardzo się ucieszyłam. Mam nadzieję, że będziemy się wzajemnie inspirować do coraz to nowych pomysłów.


Będę tworzyć dla Was wyzwanie raz na 2 miesiące. Dziś po raz pierwszy proponuję wykonać

 KOSMETYCZKĘ 
przy użyciu ścinek.  Moja kosmetyczka... a w zasadzie dwie ;) powstały jako uzupełnienie kompletu dla pewnej Maleńkiej Osóbki. Cała jest z resztek materiału, a frontowa jej strona ze ścinek zeszytych techniką patchworkową. Jak to na kosmetyczkę przystało - na zamek i z podszewką. 

W imieniu całego zespołu zachęcam Was do stworzenia własnej, dowolnie wyglądającej KOSMETYCZKI a następnie do wzięcia udziału w naszej zabawie. Przypominam, że rozmiar "ścinek" po wszyciu, to max. 10x12cm oraz, że przynajmniej jedno zdjęcie "uszytku" musi być z centymetrem.  Na prace czekamy do 28.08.2015r. do godz. 24:00.

Trzymam kciuki za wszystkich uczestników!
 

2 komentarze: