czwartek, 3 września 2015

Wyniki - ścinki #2 KOSMETYCZKA

Witajcie - dziś chciałabym przedstawić wam Irenę z Poznania, która choć nie blogująca postanowiła wziąć udział w naszym drugim już szyjącym wyzwaniu:) Niestety nikt poza nią się nie zgłosił :( ale nie poddajemy się ;)

Irena pisze:
" ... moja kosmetyczka  jest  niewielkich rozmiarów, czyli  idealna do małej torebki. Wykorzystałam  w niej rożnego rodzaju skrawki, włącznie z krajką  /która  bardzo mi się podobała/ z napisem "Garden of Herbs". Pozszywane ścinki przypikowałam do pianki kaletniczej /2,5mm/  co sprawia, że  kosmetyczka jest  odpowiednio sztywna, ale lekka i miła w dotyku ... jest  puszysta  i trzyma fason :)
5 komentarzy:

  1. Jest śliczna, bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu, Pani Ireno! Zapraszam do kolejnych szyciowych wyzwań - oczywiście, że się nie poddajemy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuje Barbarze , Shraddhanie ,Ptasi i Mad Lenie za określenie mojej małej kosmetyczki tyloma wdzięcznymi przymiotnikami .... to mnie podnosi na duchu :))
    Ooooo...bynajmniej ja też nie zamierzam się poddawać , już pracuje nad nowym projektem , który roboczo nazywam "jesienne liście" . Będą to aplikacje w kształcie liści , kolorowe , zakręcone i niesforne ... pomagać mi będą w ożywianiu smętnych koszulek , będą kosmetycznym zabiegiem na bluzkach z wadami , będą ratowały rzeczy zagrożone "wykluczeniem" ... zapowiada się ciekawie . Pozdrawiam Miłośniczki ścinków wszelkiego rodzaju i gatunku , życzę miłego , nieustającego , radosnego tworzenia -Irena

    OdpowiedzUsuń