środa, 18 kwietnia 2012

Ścinkowo u Marcii

Witam Was w kolejny wiosenny dzień. Dziś to swojego ścinkowego świata zaprasza Was Marcia. Ostatnio wpadła w wir wiosenno-scrapowych porządków i o to rezultaty:

Wszystkie ścinki trzymam zawsze w teczce z przegródkami - teraz mam je ładnie posegregowane kolorami.
Niepocięte jeszcze papiery również trzymam w takich teczkach, ale tam segreguję sobie je według producentów - teczki są naprawdę bardzo przydatne, polecam :) Starałam się, jak mogłam posegregować ścinki mniej więcej według kolorów: białe, kremowe, brązowo - pomarańczowe, różowe, niebieskie, turkusowe i zielone.  Zrobiło się naprawdę czyściej i przejrzyściej :) 
Z większych kawałków papierów, ale takich które miały jakiś defekt: były przybrudzone, lub miałam wiele takich samych skrawków, powstały różnokolorowe wykrojnikowe kwiatuszki :)
Wiecie, że uwielbiam kwiatki - poskręcałam je wszystkie i wyszło ich aż 54 w różnych kolorach - zobaczcie jak ładnie się prezentują :)
Mimo, że do zwykłych porządków w mieszkaniu aż tak bardzo się nie palę - to porządki w swoich własnych scrap'roomach polecam każdej z Was :) Bardzo odprężająca praca, a do tego mnóstwo rodzących się w trakcie, kolorowych pomysłów i przede wszystkim twórcza satysfakcja. 


A tu jeszcze możecie zobaczyć karteczkę, która powstała przy użyciu papierowych ścinków.Dziękujemy Marcii za podzielenie się swoimi sekretami. Was zapraszam do wiosennych spacerów po jej blogu, o TU. Oraz do naszego drugiego wyzwania. Po szczegóły odsyłam Was do odpowiedniego posta TU. Każda z Was ma szanse na uzyskanie tytułu Gościnnej Projektantki!

Jeżeli macie ochotę podzielić się z nami swoimi ścinkowymi sekretami, domkami, robótkowymi kącikami, piszcie do nas na scrapscinki@tlen.pl

Miłego dnia!

4 komentarze:

 1. Brawo za ścinkowy porządek!!! super kwiatki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, pięknie tu u Ciebie :O) Kartka cudna!
  A kwiatki czadowe, a może jakiś kursik napiszesz?
  Pozdrawiam Lidka-Lilka

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh, chciałabym mieć tyle ścinek by mieć w czym robić porządki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. super wykorzystane ścinki!
  i kartka też piękna ;)

  OdpowiedzUsuń