niedziela, 25 października 2015

Wiosenna karteczka w środku jesieni ;)

Witajcie!
Nie wiem jak to się stało... ale wyszła mi bardzo wiosenna karteczka ;) Głownie za sprawą papierów naszego październikowego sponsora - Bee Scrap, które mają bardzo energetyczne kolory i wzory, jednak i tak sama byłam zaskoczona tym wiosennym efektem... w środku jesieni ;)


Jak już sobie wymyślę kompozycję i brakuje mi konkretnych ścinków to trochę oszukuję :P i na łączeniu dokładam inny papier - tak jak tutaj żółty pasek - i udaję, że ten biały papier pod spodem jest w jednym kawałku! Tylko mnie nie wydajcie ;) Natomiast dla podkreślenia i oddzielenia od siebie warstw użyłam kosteczek 3d.No i sówka też ma oczy przyklejone na kosteczkach 3d  i jeszcze kryształki, dużo kryształków! Karteczka gotowa.
 
Jakbyście się zastanawiali, to ten cudny papier z ptaszkami pochodzi z kolekcji Bee Scrap "Na Ludowo", a zielony i żółty z kolekcji "Tutti Frutti"!

A teraz przyznajcie się jak Wy oszukujecie w swoich pracach? :) Bo chyba nie tylko mnie się to zdarza... Podzielcie się swoimi patentami w komentarzach!

Pozdrawiam!


2 komentarze:

  1. Urocza :) Zaraz zrobiło się weselej, choć na kolory jesieni też nie można narzekać, teraz bowiem "kwitnie" jak kwiaty ;)

    OdpowiedzUsuń