wtorek, 15 grudnia 2015

Wyzwanie ŚCINKI #6 - ZABAWKA

Witam Was ponownie z tym większą radością, że świątecznie, zabawkowo i w towarzystwie sponsora - BelleParis. Dziś przygotowałam wyzwanie pod hasłem:

ZABAWKA

Myślę sobie, że w grudniu, gdy planujemy prezenty dla bliskich, nie jedna z Was szuka inspiracji w swoich umiejętnościach. Zachęcam Was dziś, by usiąść do maszyny lub wziąć igłę z nitką w ręce i stworzyć zabawkę. Niebanalną, niepowtarzalną, z duszą, bo uszytą własnoręcznie. A, że ze ścinek - to jeszcze prościej, bo tych kolorowych i przeróżnych mamy zawsze pełno.

Niech inspiracją dla Was będą moje propozycje - są to kostka sensoryczna i kule sensoryczne w różnych rozmiarach i wersjach, ale wszystkie ścinkowe, o czym świadczy różnorodność kolorów i faktur materiału. Nawet część tasiemek, to resztki niezużytych lamówek!Jako przedświąteczny prezent i zarazem mobilizację mam dla Was miłą informację: zwycięzca wyzwania otrzyma upominek od sponsora - sklepu stacjonarnego (Tychy) i internetowego BelleParis. Są to ścinki i nie-ścinki bawełny w przeróżnych kolorach:

http://www.belleparis.pl/


Zatem zapraszamy. Zasady są takie jak zawsze. Prace zgłaszamy do 29.12.2015r. do godz 12:00. Jeśli ktoś z Was nie posiada własnego bloga/konta na FB, może przesłać zdjęcie zgłoszeniowe na adres e-mail: clavicula-i@tlen.pl.

3 komentarze:

 1. Czy link ze zdjęciem może prowadzić na prywatne konto FB czy lepiej wysłać e-mail ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lim onko, może być tak i tak, w zależności od tego czy chcesz aby znalazło się tutaj przekierowanie na Twój profil FB czy nie. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Witam Chciała dorzucić jeszcze aniołka, ale coś mi się zacięło i nie przeszedł na czas :(
  http://monisfera.blogspot.com/2015/12/anioek.html

  OdpowiedzUsuń