piątek, 6 lipca 2012

Wyzwanie #5 kwiatowo

Witajcie!

Dziś zapraszamy Was do kolejnego, już piątego! wyzwania. Nadeszło lato, rozkwitły kwiaty, dlatego chcemy przenieść je również na nasze prace! niech rozkwitną się, rozpachną i pięknieją!

Wykonajcie dowolną w formie i technice pracę. Jedynym obostrzeniem jest wykorzystanie w pracy kwiatów wykonanych ze ścinków papieru lub materiału. Możecie użyć do tego wyłącznie własnych rąk, lub wykrojników, dziurkaczy, maszyny do szycia, igły i nitki.. Ilość kwiatków dowolna.

Iwona wykonała ponowanie całkowicie ścinkową pracę, pojawiają się na niej drobne, delikatne kwiatuszki, których środki ozdobiła koralikami:


 Karmeleiro zrobiła kartkę wraz ze specalnym stojaczkiem, które obsiadły motyle oraz kwiaty wykonany przy pomocy wykrojnika oraz mniejsze wycięte własnoręcznie.


Co tydzień wybierzemy jedną osobę, która zostanie naszą Gościnną Projektantką a po zakończeniu wyzwania zdecydujemy, do kogo poleci nagroda.

A jaka? Wspaniały zestaw nowych papierów "Be Optimistic" wraz z dodatkami (kwiatki, perełki, wstążeczki...) ufundował specjalnie dla Was nasz Sponsnor miesiąca firma Rapakivi.

Oto, co piszą o sobie oraz o genezie swojej interesującej nazwy: 

 Pomysł na własną kolekcję papierów zrodził się w naszych głowach już bardzo dawno temu. Od marzeń do ich realizacji przeszliśmy długą drogę - pełną przeszkód, chwil zwątpienia, ale też ogromnej radości. Rapakivi to kolejny etap naszej podróży - moment, w którym nasze marzenia udało się... przelać na papier ;-)

Tworzenie własnych papierów do scrapbookingu sprawiło nam ogromną radość. Wierzymy, że tę radość uda się Wam odnaleźć w naszych kolekcjach i że praca z naszymi produktami dostarczy Wam dużo przyjemności i satysfakcji. Mamy nadzieję, że w Waszych scraproomach, scrapcornerach i na biurkach, wśród tylu fantastycznych produktów wielu wspaniałych firm, znajdzie się nieco miejsca dla małego, zabawnego ptaszyska :-)

Firma Rapakivi ufundowała dla Was taką o to nagrodę:

Wyzwanie portwa do 1 sierpnia do północy. Zanim przystąpicie do działania, zapoznajcie się proszę z zasadami TU, a zdjęcia dodajemy przy pomocy InLinkz7 komentarzy:

 1. A mogę zgłosić swoją pracę? Dzisiaj rano ją kończyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Amlai, jeżeli jeszcze jej nie opublikowałaś i wpasowuje się w wyzwanie, to oczywiście, że możesz zgłosić :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, warto powalczyć o ten zestaw:-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super:) Wszystkie ścinki, które tylko się da wykorzystuję właśnie do stworzenia kwiatków:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli nie można dołożyć kupnych kwiatków? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Alosha, kwiatki własnoręczne to jedyne wytyczne wyzwania :) nie można dołożyć kupnych :)

  OdpowiedzUsuń