wtorek, 4 września 2012

Gościnna Projektantka inspiruje - Gosia

Dzień dobry, dzień dobry. Pojawiły się już pierwsze prace w naszym ścinkowo-mapkowym wyzwaniu, ale chcemy jeszcze bardziej Was zachęcić i zainspirować do stworzenia własnych projektów. Dzisiaj oddaję głos naszej Gościnnej Projektantce, Witam! Dziękuję za to miłe wyróżnienie. Mam na imię Gosia i w wolnym czasie i nie tylko oddaję się szaleństwom scrapowania. 

Przygotowałam więc ścinkowe  i bardzo słodkie zaproszenie na zbliżające się urodziny mojej córeczki. Wykorzystałam tu papierki, które są pozostałością po wykonanym przeze mnie albumie z okazji Chrztu Św.
Życzę twórczych pomysłów i pozdrawiam.


Mnie ta praca po prostu urzekła - Gosia pięknie wykorzystała pozostałości po dziurkaczach brzegowych, nie mówiąc już o tle i ścinko-kwiatku :-) 

Myślę, że dodatkowo zmotywuje Was do działania przypomnienie, że nagrodą jest bon na zakupy u naszego sponsora - Artimeno. Co prawda macie jeszcze sporo czasu do 26. września, ale pamiętajcie, że co tydzień wybieramy również Gościnną Projektantkę - więc działajcie i zgłaszajcie się do zabawy!

3 komentarze:

  1. piękne, ścinkowe tło, w ogóle cała kartka jest świetnym przykładem na to, jak kreatywnie możemy wykorzystywać ścinki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe zaproszenie na bardzo słodką uroczystość-- udanej imprezki:))

    OdpowiedzUsuń