sobota, 9 lutego 2013

Karnawał w Rio - inspiracja GP

Witajcie wieczorową porą. Nasze aktualne wyzwanie chyba sprawia Wam nieco trudności... naprawdę aż tak ciężko coś wykombinować? Wiem, że to ostatni weekend karnawału i może myślami jesteście już gdzieś indziej, ale Ostatki przed nami, wciąż jeszcze mamy szansę udać się na bal ;-) 
Żeby Wam trochę pomóc, przedstawiamy Wam inspirację naszej Gościnnej Projektantki
która przysłała nam dwa opisy oraz zdjęcia swojej pracy.


OPIS PINEZKI: Lubi: ścinki wszelkiej maści, chlapać na prace (i trochę też na wszystko wokół...), grę słów i cyniczne poczucie humoru. Nie lubi: angielskich napisów, koloru różowego i robić takie same prace w ilości kilku sztuk. Znana miłośniczka kotów i alkoholowych trunków. Spełnia się w małych formach (ATC, inchies, pudełka od zapałek) i mediowaniu (art journal oraz altered art). Postanowienia noworoczne: więcej stempelków oraz dodaj nitkę tam, gdzie możesz.

OPIS KOLCZYKÓW: Powstały na drewnianej bazie. Podarłam malutki kawałek strony ze starej książki promującej sowieckich poetów klasycznych :), mały kawałek papieru pakowego i jeszcze mniejszy kawałek papieru scrapowego. Poprzyklejałam te ścinki w przedziwnych kombinacjach, przejechałam lakierem do drewna i odbiłam na nich stempel czarnym tuszem, po czym znów polakierowałam. Oprócz papierowych ścinek są jeszcze koraliki nie od kompletu - jeden brązowy, drugi pomarańczowy. Całość utrzymana trochę w vintage'owym klimacie, a to dlatego, że mam starą suknię wypożyczoną z teatru, w której idę na bal przebierańców.Prawda, że świetny pomysł?
Czekamy na Wasze wachlarze, ozdoby do włosów, kotyliony, maski, czy co tam jeszcze Wam do głowy przyjdzie. Byle spełniało ścinkowe zasady! Wszelkie informacje dotyczące tego wyzwania znajdziecie --> TU. Przypominam, że zwycięzca zgarnie bardzo przyjemny zestaw przygotowany przez naszego Sponsora - Craftmanię. Dodatkowym wabikiem jest jednorazowy rabat w wysokości aż 20% na zakupy produktów Dolina Tęczy.

Poza tym pamiętajcie - wszelkie prace ścinkowe, które spełniają nasze zasady, można dodawać do naszej galerii Flickr niezależnie od aktualnego wyzwania.
W imieniu całego Scrap-Ścinkowego zespołu życzę Wam szampańskiej zabawy w ostatnich dniach karnawału i WENY do ścinkowania z nami!

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne. I pomysł mi się też bardzo podoba :) postaram się coś wykombinować na wyzwanie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo się cieszymy i czekamy na Twoją pracę ;)

      Usuń