niedziela, 15 maja 2016

Wyzwanie RECYKLING #3 SPODNIE NA ŚCINKI!

Witam Was ponownie po dłuższej przerwie.
Tym razem chciałam Was zainspirować jak wykorzystać stare spodnie. Pewnie, możemy je np. przerobić na mniejsze, dziecięce, ale możemy też zdecydować się na pocięcie ich w dowolne kształty (pasy, kwadraty, trójkąty, ...) i wykorzystać jako materiał na patchwork, lamówkę, aplikację, elementy poduszki czy maskotki  i tutaj mamy dla Was nasze nowe wyzwanie, a brzmi ono:

SPODNIE NA ŚCINKI!


Ja chcę Was zainspirować kapą na łóżko wykonaną głównie z kwadratów wyciętych ze starych spodni (jeans granatowy i zielony, czerwony aksamit, krata) oraz z resztek bawełny. Często kwadraty są pozszywane z dwu różnych materiałów, ze względu na ich ścinkowe pochodzenie, co moim zdaniem dodaje uroku całości. 

Tak wyglądało wszystko na początku:


A tak w wersji końcowej ;) :
Zachęcam Was do spojrzenia na stare spodnie z innej perspektywy no i oczywiście do kreatywnego działania. Proponuję przesłać zdjęcie sprzed działania i efekt końcowy, wtedy świetnie będzie widać metamorfozę :). 

Czekam z niecierpliwością na Wasze prace. Macie czas do 28 maja!

P.S. Na razie to już ostatnie wyzwanie dla Was ode mnie. Od lipca będę dla Was przygotowywać inspiracje, pod którymi będziecie się mogły podzielić Waszymi pracami zainspirowanymi tematem. Co powiecie na taką zmianę?

2 komentarze: