wtorek, 16 kwietnia 2013

Wyzwanie wg kursu: kwiecień - plecień

Dzień dobry Kochani!

Wiosna! Lato niemal! Ale jednak niemal całą pierwszą połowę kwietnia mieliśmy zimową... Plecie się ta pogoda - jak to w kwietniu. Dlatego chcemy Was zaprosić, byście trochę poprzeplatali razem z nami - dziś rusza wyzwanie według wczorajszego kursu.

Wykonajcie pracę z przeplatanką wzorując się na kursowych wskazówkach. Nie musicie ograniczać się do papieru wizytówkowego i możecie także zmienić materiał, z którego wykonacie plecionkę. Zdajemy sobie sprawę, że w tym konkretnym przypadku przeplatankę trzeba będzie podkleić więcej niż jednym nie-ścinkowym kawałkiem, ale może nas zaskoczycie? Poza tym możecie poszaleć ze ścinkami w dodatkach ;-)

Nasz zespół przygotował prace tym razem w okrojonym składzie - życie, podobnie jak kwiecień, dziwnie się plecie czasami... Jednak mamy nadzieję, że zainspirujecie się i zechcecie się z nami pobawić.

Amlai sama zrobiła sobie "papier scrapowy" tuszując na papierze wizytówkowym chmurki. Ze ścinków powycinała listki i poskładała różyczki:

Alexandra użyła nieco szerszych pasków papieru i ze ścinków papierów wycięła kwiatki, listki i motyle: 

ComoLaLuz do zrobienia swojej pracy użyła ścinków, które zabrała ze sobą po warsztatach scrapbookingowych z Enczą. Jedynie baza i tło podklejone pod plecionką jest z większych ale również ścinkowych kawałków.


Edi zrobiła pracę z albumowo-komunijnych resztek, których i tak jest jeszcze cała góra.Małym dodatkiem są elementy z masy plastycznej ...też pozostałości poprodukcyjne:-)
 
Mnie zostało okienko po wycięciu elementu wykrojnikiem - aż się prosiło, by je użyć! Do plecionki wykorzystałam kawałki wstążek pozostałych po robieniu kokard. Bez wycięłam ze skrawków papieru wizytówkowego:
Mamy nadzieję, że dołączycie do zabawy i popleciecie z nami. Wyzwanie trwa do 30.04. Tym razem można wygrać 30 zł na zakupy w sklepie Middia. A jest tam trochę fajnych nowości, więc warto! :-)6 komentarzy:

 1. są jakieś ograniczenia co do ilości prac?

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadnych ograniczeń co do ilości zgłoszonych prac nie ma :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To i ja zgłaszam swoją przeplataną prace;)
  Nie wiem tylko czy udało mi się dobrze załączyć pracę.
  http://ulotnechwile-artpracownia.blogspot.com/2013/04/wyzwanie-w-scrap-scinkach-i-inne.html
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. dziewczyny- dzięki serdeczne za to wyzwanie...w końcu wiem co robić z moimi paseczkami, których trochę uzbierałam!!!:) a wasze prace są genialne!!:) pozdrowionka!:)

  OdpowiedzUsuń